Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Poniedziałek, 2020-02-24

Imieniny: Boguty, Bogusza
Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / Aktualności

Aktualności

Artykuły

Walentynki

2020-02-19
Powiększ zdjęcie

Wszyscy mieszkańcy internatu, którzy chcieli wyznać uczucia swojej drugiej połowie lub sympatii, mogli skorzystać z poczty walentynkowej. Ci którzy otrzymali Walentynkę często byli zaskoczeni i oczywiście zadowoleni.

 

Czytaj więcej o: Walentynki

Jasełka w Teatrze Baj Pomorski

2019-12-19
Powiększ zdjęcie

Dzień po spotkaniu wigilijnym w internacie wychowankowie udali się do Teatru Baj Pomorski, by obejrzeć jasełka przygotowane przez Fundację „Światło”.

 

Czytaj więcej o: Jasełka w Teatrze Baj Pomorski

Uroczyste Spotkanie Wigilijne

2019-12-18
Powiększ zdjęcie

Tegoroczne spotkanie wigilijne jak co roku przebiegało w uroczystej atmosferze odświętnie ubranych wychowanków, pięknie podanych potraw wigilijnych oraz zaproszonych gości. W tym roku wszystkie potrawy przebiły pierogi z kapustą i grzybami przygotowane przez nasze panie kucharki.

Po części poetyckiej spotkania uczciliśmy minutą ciszy pamięć naszego, nieżyjącego wychowanka Kacpra.
Po wysłuchaniu ewangelii przeczytanej przez zaproszonego księdza i odśpiewanej wspólnie kolędzie, podzieliliśmy się razem z zaproszonymi gośćmi opłatkiem. W tym roku na spotkanie przyszli dyrektorzy: Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska, VII LO, XIII LO oraz trenerzy kolarstwa i hokeja.

Na zakończenie całego spotkania młodzież otrzymała trudne do udźwignięcia słodkie upominki.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Czytaj więcej o: Uroczyste Spotkanie Wigilijne

Mikołajki

2019-12-12
Powiększ zdjęcie

Mikołaj co roku przychodzi do nas ze swoimi Śnieżynkami i wręcza mikołajkowe prezenty. Śnieżynki w tym roku okazały się wyjątkowo pomocne, ponieważ było bardzo dużo paczek do rozdania...

 

Czytaj więcej o: Mikołajki

Konkurs z profilaktyki uzależnień 2019

2019-12-12
Powiększ zdjęcie

Jak ten czas biegnie. Już mamy kolejną edycję konkursu z wiedzy o profilaktyce uzależnień. W tym roku było trudniej niż ostatnio, ponieważ znacznie więcej z nas chciało wykazać się wiedzą z wyżej wymienionej dziedziny. Pytania też nie należały do najłatwiejszych zwłaszcza otwarte, gdzie musieliśmy wytężyć umysł i zabłysnąć pomysłowością.

Największą wiedzą i błyskotliwością wykazał się Maciek, który otrzymał I nagrodę, następnie Sara i Kuba - II nagroda, a Wiktoria i Klaudia - III nagroda. Wyróżniona została Magda. Pani Agnieszka najlepszym uczestnikom konkursu wręczyła dyplomy i nagrody, a pozostali otrzymali słodki upominek.

Gratulujemy!

 

Czytaj więcej o: Konkurs z profilaktyki uzależnień 2019