Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Niedziela, 2019-03-24

Imieniny: Gabrieli, Marka
Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Artykuły

Finał II edycji Konkursu Przyrodniczo - Technicznego pod hasłem "Od przyrodnika do technika"

2019-03-22
Powiększ zdjęcie

W piątek 22.03.2019 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu odbyła się druga edycja Konkursu Przyrodniczo – Technicznego pod hasłem „Od przyrodnika do technika”. Celem konkursu było uwrażliwienie młodzieży na problemy związane z ochroną środowiska przyrodniczego, zwrócenie uwagi na kwestie związane z ochroną środowiska integrującej się Europy, rozwijanie poczucia współodpowiedzialności za środowisko naturalne, a także rozwijanie zainteresowań zawodowych uczniów i podkreślenie znaczenia zawodów technicznych.

W konkursie udział wzięło 159 uczniów ze szkół podstawowych oraz klas 3 gimnazjum z województwa kujawsko - pomorskiego.

 

Czytaj więcej o: Finał II edycji Konkursu Przyrodniczo - Technicznego pod hasłem "Od przyrodnika do technika"

Kurs projektowania komputerowego

2019-03-19
Powiększ zdjęcie

W poniedziałki i czwartki uczniowie kierunku Odnawialne Źródła Energii uczęszczają na kurs projektowania komputerowego. Grupa liczy 15 zdolnych uczniów z klasy II, III i IV. Tworzą oni projekty w programie AutoCAD. Zakres prac dotyczy poziomu rozszerzonego (zaawansowanego). Uczniowie szkolą się w tworzeniu technologii 3D z brył przestrzennych. Uczą się jak je modyfikować i edytować według własnych potrzeb.

 

Czytaj więcej o: Kurs projektowania komputerowego

Drzwi Otwarte - 22 marca 2019 r.

2019-03-17
Powiększ zdjęcie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły, to właśnie 22 marca 2019 r. w godz. 10:00 - 14:00 jej drzwi są otwarte dla wszystkich chcących bliżej zapoznać się z nauką, przyrodą i techniką. Dla odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji...

 

Czytaj więcej o: Drzwi Otwarte - 22 marca 2019 r.

FLORYSTYKA DLA KAŻDEGO! ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU PRZEDSTAWIA - STROIKI WIELKANOCNE-WIEŃCE - WARSZTATY DLA HOBBYSTÓW!

2019-03-18
Powiększ zdjęcie

Wielkanoc, jak każde obchodzone przez nas święto, wymaga szczególnej oprawy. Aby odpowiednio celebrować ten czas oraz móc odpocząć w spokojnej, wiosennej atmosferze, potrzebujemy kilku dekoracji. Jednymi z nich są wielkanocne stroiki.

Stroiki wielkanocne można wykonać z różnych dodatków. Najłatwiej uformować z niego okrąg, przewiązać kolorową wstążeczką, dodać kilka kwiatów i ozdób w postaci kolorowych jajeczek, figurek z kurczakami.

A oto efekty pracy ...

 

Czytaj więcej o: FLORYSTYKA DLA KAŻDEGO! ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU PRZEDSTAWIA - STROIKI WIELKANOCNE-WIEŃCE - WARSZTATY DLA HOBBYSTÓW!

Od projektu do realizacji :)

2019-03-18
Powiększ zdjęcie

Przedstawiamy nasze postępy prac nad realizacjami makiet zagospodarowania terenów zieleni, ogrodów, skwerów, na podstawie własnych projektów. Efekt końcowy przedstawimy w kwietniu.

A na razie ciekawe i dobre początki fascynujących prac powstających w naszej pracowni architektury krajobrazu.

Czekajcie na dalsze relacje i postępy prac!!!!

Uczniowie klasy III AA

 

Czytaj więcej o: Od projektu do realizacji :)