Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Sobota, 2019-09-21

Imieniny: Darii, Mateusza
Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Artykuły

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

2019-09-17

Koleżanki i koledzy!

Zachęcamy do udziału w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego. Lista kandydatów znajduje się na tablicy ogłoszeń SU. Wybory odbędą się w poniedziałek 23 września 2019r. W tym dniu przedstawiciele SU wejdą do wszystkich klas z urną wyborczą i poproszą o wrzucenie kartki z nazwiskiem wybranego przez Was kandydata. Głosujcie!

 

Czytaj więcej o: Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Zaproszenie do udziału w konkursie

2019-09-16
Powiększ zdjęcie

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego. Konkurs organizowany jest przez IX Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej, Katedra Filologii Angielskiej. Celem Konkursu jest umożliwienie uczniom szkół średnich sprawdzenie realnego poziomu znajomości języka angielskiego oraz umiejętności w tym zakresie.

 

Czytaj więcej o: Zaproszenie do udziału w konkursie

Zebranie z rodzicami

2019-09-04

Zapraszamy rodziców uczniów klas drugich, trzecich i czwartych na zebranie w dniu 19 września 2019 r. /czwartek/ o godzinie 16:30. Przedstawiciele rad rodziców o godz. 17.00 spotkają się z Panią Dyrektor mgr Magdaleną Posachowicz w świetlicy szkolnej.

Wykaz sal na zebrania rodziców z wychowawcami:

 

Czytaj więcej o: Zebranie z rodzicami

Festyn „Barwy Lata, Dary Jesieni”, Święto Ziemniaka, Krajowe Dożynki Ekologiczne

2019-09-14
Powiększ zdjęcie

Uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska co roku angażują się w przygotowanie festynu pn. "Barwy lata, dary jesieni" w Przysieku. Festyn połączony jest z piknikiem ekologicznym i świętem ziemniaka. Uczniowie wykonują okolicznościowe dekoracje oraz ustawiają stanowiska wystawowe. Podczas festynu będzie można skosztować regionalnych potraw z ziemniaka czy nabyć produkty ekologiczne. Całość uświetnią występy zespołów ludowych. Zapraszamy do udziału w Festynie i życzymy miłej zabawy!

 

Czytaj więcej o: Festyn „Barwy Lata, Dary Jesieni”, Święto Ziemniaka, Krajowe Dożynki Ekologiczne

Uroczysta gala wręczenia Stypendiów z Powiatowego Funduszu Stypendialnego

2019-09-14
Powiększ zdjęcie

W piątek 13 września 2019 r. najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu toruńskiego odebrali okolicznościowe dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium. Spotkanie miało miejsce w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Chełmży, przy ul. Generała Józefa Hallera 25. W bieżącym roku szkolnym stypendium Starosty Toruńskiego z Powiatowego Funduszu Stypendialnego otrzymywać będzie 302 uczniów, w tym duża grupa uczniów z ZSIŚ.

Czytaj więcej o: Uroczysta gala wręczenia Stypendiów z Powiatowego Funduszu Stypendialnego