Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Czwartek, 2021-03-04

Imieniny: Adrianny, Kazimierza
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Dzień Bezpiecznego Internetu

2021-02-12
Powiększ zdjęcie

09.02.2021 obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Wydarzenie to organizowane jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
W mijającym tygodniu wychowawcy, nauczyciele oraz Pedagog szkolny Pani Justyna Radomska zaangażowali uczniów do udziału w różnych przedsięwzięciach dotyczących zagadnienia bezpieczeństwa w sieci. Temat ten był podejmowany podczas godzin wychowawczych, uczniowie obejrzeli ciekawe filmy, wzięli udział w szkolnym konkursie przeprowadzonym na platformie Teams pn. "Bądź bezpieczny w sieci". Kolejni nauczyciele wraz z uczniami przystąpili także do projektu "Przystań w sieci".

Czytaj więcej o: Dzień Bezpiecznego Internetu

Zimowy czas

2021-02-12
Powiększ zdjęcie

W tym roku zima zaskoczyła niejednego i nadal nam towarzyszy. Piękna aura zachęca do spacerów i „złapania oddechu” na świeżym powietrzu. Teraz, gdy spędzamy w domach sporo czasu, tym bardziej warto wyjść i odpocząć psychicznie.

Zimowo i malowniczo wygląda również teren wokół szkoły i internatu. Możecie to zobaczyć na zdjęciach, które prezentujemy specjalnie dla Was.

Czytaj więcej o: Zimowy czas

Zmiany w Internacie

2021-02-12
Powiększ zdjęcie

Zima na zewnątrz, a tymczasem, co kryje się w wewnątrz naszego Internatu? Tutaj też jeszcze cały czas zimowo. Nawiązują do tego dekoracje, gazetki, choć niektóre „serdecznie” przypominają już o „Walentynkach” .

Trochę też się pozmieniało. Korytarz przybrał biało-szary kolor, pojawiły się nowe tablice przedstawiające Internackie życie. Ci, którzy  wchodzą, nierzadko są tym widokiem mile zaskoczeni. Mówią, że zrobiło się bardziej nowocześnie. Sami zobaczcie!

Czytaj więcej o: Zmiany w Internacie