Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Sobota, 2020-04-04

Imieniny: Benedykta, Izodory
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Wsparcie psychologiczne w związku z epidemią koronawirusa

2020-03-20

Informujemy, że fundacja Vis Salutis uruchomiła telefoniczną pomoc psychologiczną dla osób  dotkniętych skutkami zdrowotnymi lub emocjonalnymi  w związku  z zagrożeniem epidemiologicznym.

Na wszystkich odczuwających lęk, niepokój, potrzebujących rozmowy i wsparcia specjalistów codziennie w godzinach 10:00-18:00 pod numerem tel. 888 960 980 i 888 900 980 czeka psycholog/ psychoterapeuta.

Czytaj więcej o: Wsparcie psychologiczne w związku z epidemią koronawirusa

Dzień kobiet 2020

2020-03-20
Powiększ zdjęcie

Już nie mogłyśmy doczekać się przedstawienia, przygotowanego przez kolegów z okazji naszego święta. Chłopcy zaskoczyli nas scenariuszem i swoimi artystycznymi popisami. Mogłyśmy posłuchać Zenka: „Przez twe oczy zielone”, „Całuj mnie” Pawła Kukiza, "Wszystko czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej w jej mini spódniczce, zespołu Abba i wielu innych.
Prowadzący spotkanie brawurowo wprowadzili nas w świat żywiołów (ziemi, wody, ognia, powietrza i wiatru), do których przyporządkowali każdą z nas na podstawie naszych cech charakteru - musimy przyznać, że trafiali w dziesiątkę.

Zwieńczeniem imprezy był konkurs na Super Dziewczynę Internatu - Super Dziewczyną Internatu została Zuzia. Gratulujemy!

Czytaj więcej o: Dzień kobiet 2020

Oferta edukacyjna: technik inżynierii środowiska i melioracji

2020-03-20
Powiększ zdjęcie

Już za parę godzin rozpocznie się astronomiczna wiosna, szczególny czas dla szkół średnich - czas promocji kierunków kształcenia. Zachęcamy uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców do zapoznania sięz naszą ofertą edukacyjną.

Na dobry początek zawód, w którym kształcimy młodzież najdłużej: Technik inżynierii środowiska i melioracji - jest on zaliczany do zawodów deficytowych, tzn. brakuje specjalistów w tej branży

 

Czytaj więcej o: Oferta edukacyjna: technik inżynierii środowiska i melioracji