Turniej siatkarski w Brodnicy

Tradycyjnie na przełomie listopada i grudnia w zaprzyjaźnionej szkole CKZiU w Brodnicy odbywa się turniej piłki siatkowej. Jest to silnie obsadzona impreza z reprezentacjami kilku znaczących ośrodków w naszym województwie. W tym roku zjawiło się 8 drużyn. Po losowaniu trafiliśmy na mocne zespoły, ale przyjechaliśmy tu powalczyć o wysokie lokaty, więc niezrażeni tym faktem, zdeterminowani przystąpiliśmy do walki z zespołem z Golubia Dobrzynia.

Dobry początek, ale przestój w końcówce spowodował porażkę w 1 secie 25-23. Drugi set mocno podrażnieni wynikiem prowadziliśmy 21-17, gdy stawiając skuteczny blok kontuzji doznał Adrian Duszyński. Kontuzja jednego z filarów naszej drużyny wybiła naszych zawodników z rytmu i ostatecznie przegraliśmy 26-24. Kolejny mecz to zwycięstwo nad gospodarzami 2:1. Ostatecznie z układu tabeli pozostał nam mecz o 5 miejsce. Nasi zawodnicy zagrali koncertowo i pewnie pokonali rówieśników z Grudziądza. To był genialny poligon przed meczami ligowymi. Nasi Chłopcy rozumieją się na boisku z każdym meczem lepiej i to 5 miejsce należy traktować w kategoriach niewątpliwego sukcesu. To była fajna, widowiskowa, przyjemna dla oka gra. Zachęcamy i zapraszamy do kibicowania na żywo w kolejnych zmaganiach naszego zespołu. Następne mecze już 6.12 w II LO. Trzymajcie kciuki.