Pożegnanie absolwentów w Internacie

Każdy koniec oznacza nowy początek.

Dla tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych koniec pobytu w internacie to także początek nowej drogi - edukacyjnej lub zawodowej.

24 absolwentów już wkrótce opuści mury budynku i społeczność, w której funkcjonowali przez kilka ostatnich lat.

Uroczyste spotkanie, jak zwykle, odbyło się w atmosferze wspomnień, podziękowań, przy okolicznościowym torcie. Nie zabrakło też upominków dla absolwentów, wyróżnień dla najbardziej aktywnych oraz tradycyjnych już KOTYLIONÓW z indywidualną dedykacją dla każdego.

Życzymy wszystkim naszym absolwentom powodzenia na maturze oraz zadowolenia z wyboru dalszej drogi życiowej !