Szkolenie na temat uzależnień internetowych

W ramach kilkuletniej już współpracy naszego internatu z toruńską Strażą Miejską po raz kolejny gościliśmy u nas panie strażniczki. Tym razem przeprowadziły szkolenie na temat, coraz bardziej powszechnego wśród młodzieży, problemu UZALEŻNIEŃ INTERNETOWYCH.

Mamy nadzieję, że spotkanie to wzbudziło u naszych wychowanków  refleksję na temat sposobu korzystania z sieci internetowej.