Wyjścia do kina

Wiosenna aura sprzyja spacerom, wyjściom i wycieczkom grupowym.

W ostatnim czasie nasi wychowankowie, pod opieką wychowawców, uczestniczyli w zorganizowanych wyjściach do toruńskich kin: w kinie „Niebieski Kocyk” młodzież oglądała film pt. „Hamlet”, a w Dworze Artusa w ramach tzw. FILMOWYCH PONIEDZIAŁKÓW, film pt.„Sny o pociągach”.