Konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną

Tuż po Świętach Wielkanocnych rozstrzygnęliśmy konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną. Laureaci otrzymali nagrody, które z pewnością przydadzą im się do realizacji kolejnych projektów plastycznych. Tegorocznymi laureatkami konkursu zostały:

Maja Szymczak – I miejsce

Julia Grzonkowska – II miejsce

Wiktoria Rosińska – III miejsce

Wyróżnienia otrzymały: Carmen Diaz – Czerwińska, Kornelia Stąsiek, Kseniia Liashenko.