Dzień kobiet

Trochę w „okrojonym” składzie, ale jednak , udało się nam zorganizować tegoroczną imprezę w okazji DNIA KOBIET. Wyjazdy sportowe naszych mieszkańców ograniczyły udział w uroczystości większej liczby chłopców w roli występujących, mimo to „stary skład” dał radę.

Było śpiewnie, wesoło, słodko (paczuszki ze słodyczami dla dziewcząt), a tegoroczną zwyciężczynią KONKURSU SUPER DZIEWCZYNA INTERNATU została

CARMEN CZERWIŃSKA-DIAZ, uczennica klasy I VII LO