Walentynki w Internacie

Jedni obchodzą WALENTYNKI, inni je ignorują.
W naszym internacie postanowiliśmy, choć symbolicznie, je uczcić. Wychodzących do szkoły wychowanków częstowaliśmy słodkościami, wręczaliśmy okolicznościowe baloniki, można było też posłuchać piosenek o miłości.
Tym świętującym WALENTYNKI, także ich przeciwnikom - życzymy dużo miłości na co dzień!