Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Sobota, 2020-06-06

Imieniny: Laury, Laurentego

Informacje na czas zawieszenia zajęć

Artykuły

WAŻNY KOMUNIKAT

2020-06-05

                                     WAŻNY KOMUNIKAT ws. odbioru z internatu rzeczy wychowanków

Drodzy wychowankowie i Rodzice!

Prosimy o kontakt telefoniczny z internatem (tel. 56 659 70 78) w sprawie ustalenia terminu odbioru rzeczy pozostawionych przez wychowanków.
Codziennie, z wyłączeniem, sobót i niedziel oraz dni: 11 i 12.06.2020 r, w internacie dyżurują wychowawcy, którzy udzielą szczegółowych informacji dotyczących zasad odbioru rzeczy z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego wynikającego ze stanu zagrożenia epidemiologicznego. Osobiste rzeczy wychowanków pozostawione w pokojach należy odebrać do dnia 24 czerwca 2020 r.

Czytaj więcej o: WAŻNY KOMUNIKAT

Nordic Walking - spacer po zdrowie

2020-06-05
Powiększ zdjęcie

Chciałabym zaproponować Wam przyjemny sposób na spędzanie wolnego czasu. Szczególnie polecam go  osobom, które nie przepadają za bieganiem, ale chcą być aktywne i mają potrzebę bycia w ruchu.
NORDIC WALKING to technika maszerowania z kijami, której zalety to m.in. poprawa kondycji, odciążenie kręgosłupa, stawów, utrata kalorii, a co za tym idzie - również utrata wagi!

Czytaj więcej o: Nordic Walking - spacer po zdrowie

Nowe życie starych rzeczy

2020-06-05
Powiększ zdjęcie

Do niedawna, kiedy wychodzenie z domu było ograniczone z powodu pandemii, wielu z nas korzystało z balkonu. Teraz, gdy pogoda jeszcze bardziej temu sprzyja, warto zadbać o to miejsce. Czasami niewielkim nakładem można stworzyć przytulny klimat, a do tego mieć satysfakcję z  wykonanej przez siebie pracy.
Dziś chciałabym pokazać Wam, jak, z pozornie starych rzeczy można „wyczarować” coś nowego, nadać im nową jakość, nowy styl. Oczywiście będą to elementy wystroju balkonowego.

Czytaj więcej o: Nowe życie starych rzeczy

Świadome kreowanie wizerunku w Internecie

2020-05-31
Powiększ zdjęcie

Jak cię widzą, tak cię piszą - to powiedzenie można również odnieść do naszej działalności w internecie. To, co robimy w sieci wpływa na to, jak odbierają i oceniają nas inni użytkownicy.
W internecie mogą nas zobaczyć wszyscy. Warto więc zwracać uwagę na to, jakie treści zamieszczamy, co piszemy o sobie, jakie wstawiamy zdjęcia, co i w jaki sposób komentujemy. A najważniejsze, by pamiętać, że W INTERNECIE NIC NIE GINIE!!!
Zachęcam do obejrzenia krótkiego filmiku instruktażowego opowiedzianego w ciekawy
i przystępny sposób: https://youtu.be/hFZSQgrEzMo

Czytaj więcej o: Świadome kreowanie wizerunku w Internecie

Konkurs z wychowawcami w roli głównej

2020-05-31
Powiększ zdjęcie

Drodzy wychowankowie

Niedawno p. Agnieszka Janicka-Wrzecinkowska udowodniła Wam, publikując swoje zdjęcie z dzieciństwa, że my wychowawcy też kiedyś byliśmy piękni i młodzi. Teraz chcemy przekonać Was, że były z nas również  pocieszne bobasy! Zamieszczamy więc nasze zdjęcia  z wczesnego dzieciństwa i przy okazji ogłaszamy konkurs

ZGADNIJ, KTO  TO JEST?

Każde z zamieszczonych zdjęć opatrzone jest numer od 1 do 7. Wasze zadanie to odgadnięcie, kogo w dzieciństwie przedstawia każde ze zdjęć! kto ukrywa się pod zdjęciem nr 1, 2 itd.?

 

Czytaj więcej o: Konkurs z wychowawcami w roli głównej