Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Piątek, 2021-01-22

Imieniny: Dominiki, Mateusza
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Szkoła pamięta

2020-11-06
Powiększ zdjęcie

Listopad, to miesiąc zadumy, refleksji nad przemijaniem, modlitwy za tych, którzy odeszli. To także czas odwiedzania cmentarzy, miejsc pamięci, zapalania zniczy i składania kwiatów w dowód naszego szacunku i miłości.
Co roku uczniowie ZSIŚ wraz znauczycielami zapalali znicze i składali kwiaty na toruńskich cmentarzach. W tym roku jest to utrudnione, lecz prosimy pamietajcie o mogiłach, w miarę możliwości, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - wybierzcie się na Cmentarz, zapalcie znicz na bezimiennej mogile.
Drodzy uczniowie przypominamy też, że nauczyciele historii i WOS czekają na Wasze prezentacje do tyczące historii Miejsc Pamięci w Toruniu (np. historia niemieckiego obozu przesiedleńczego "Szmalcówka"), wybitnym postaciom - np. gen. Elżbiecie Zawackiej czy gen. Władysława Bortnowskiego.

Czytaj więcej o: Szkoła pamięta

Zarządzenie Dyrektora ZSIŚ nr 32

2020-11-06

Zarządzenie Dyrektora ZSIŚ w sprawie realizacji pracy Szkoły oraz realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w warunkach zagrożenia epidemiologicznego w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID - 19

Zarządzenie nr 32

Czytaj więcej o: Zarządzenie Dyrektora ZSIŚ nr 32

Zarządzenie Dyrektora ZSIŚ nr 33

2020-11-06

Zarządzenie Dyrektora ZSIŚ w sprawie realizacji pracy Szkoły oraz realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w warunkach zagrożenia epidemiologicznego w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID - 19 dotyczace m.in.

Przedłużenia ograniczenia funkcjonowania Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska od 09.11 do 29.11.2020 i kontynuacji kształcenia na odległość z wyjątkiem:
- nauki jazdy kat. T
- zawodowych zajęć praktycznych w klasie IV w wymiarze nie większym niż 10 godzin tygodniowo według indywidualnych harmonogramów
.

Zarządzenie nr 33

Czytaj więcej o: Zarządzenie Dyrektora ZSIŚ nr 33