Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Niedziela, 2020-07-12

Imieniny: Brunona, Jana
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Czy warto podejmować wyzwania? Warto!

2019-10-20
Powiększ zdjęcie

Ruszyła trzecia edycja konkursu „ZBIERAMY MAKULATURĘ” - w ubiegłym roku w konkursie wzięło udział 55 placówek edukacyjnych - w tym uczniowie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska. Zbieraliśmy makulaturę skutecznie i zdobyliśmy nagrodę pieniężną na zakup pomocy dydaktycznych. Uczniowie, którzy dostarczyli najwięcej makulatury otrzymali bony do realizacji w galerii Coprnicus, a uczniowie dwóch najbardziej zaangażowanych klas otrzymali bilety na wybrany film w Cinema - City oraz udali się do ogrodu Zoobotanicznego.  Zapraszamy wszystkich do podjęcia wyzwania i dołączenia do zbiórki makulatury!!!

Makulaturę można dostarczać do sali nr 10.

 

Czytaj więcej o: Czy warto podejmować wyzwania? Warto!

Dzień Chłopaka 2019

2019-10-20
Powiększ zdjęcie

Okiem chłopaków:

dziewczyny jak co roku objawiły nam swoje talenty wokalne i taneczne. Cała sala śpiewała niemalże przy każdym utworze naszych uzdolnionych koleżanek.

Mogliśmy też konkurować o tytuł Super Chłopaka Internatu, gdzie w kilku konkurencjach odkrywaliśmy przed dziewczynami nasze super moce m.in. spektakularne oświadczyny, radosny taniec solo w rytm wybranej przez dziewczyny muzyki, skoki przez skakankę i inne.

Krytyczne oko Jury składające się z naszych koleżanek Emilki, Wiktorii i Zuzi oraz przewodniczącej Pani Izabeli Boroch, wybrało wśród nas najlepszego spośród wszystkich konkurencji. I tak Super Chłopakiem Internatu został Wiktor z minimalną przewagą nad Adrianem.

Gratulujemy!

 

Czytaj więcej o: Dzień Chłopaka 2019