Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Czwartek, 2019-07-18

Imieniny: Kamila, Karoliny

Udział uczniów ZSIŚ w wolontariacie podczas Copernicus Cup

W środę 6 lutego 2019r. odbyła się piąta edycja zawodów lekkoatletycznych Copernicus Cup, imprezy międzynarodowej, będącej częścią IAAF World Indoor Tour. Tak jak przed rokiem, uczniowie naszej szkoły zgłosili się do pomocy przy organizacji przedsięwzięcia jako wolontariusze.

 

Impreza była bardzo emocjonująca. Brali w niej udział, nie tylko najwięksi polscy lekkoatleci, jak Ewa Swoboda, Justyna Święty - Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Marcin Lewandowski, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, ale także wiele zagranicznych gwiazd światowej lekkiej atletyki.

Atmosfera, która panowała w Arenie Toruń była wyjątkowa - hala wypełniona kibicami po brzegi, świetny doping, muzyka, fotoreporterzy, telewizja. To wszystko bardzo pozytywnie wpłynęło na naszych szkolnych wolontariuszy, którzy pracowali niejednokrotnie w stresie, np. podczas wyjść na płytę główną, obserwowani przez setki kibiców. Organizatorzy docenili ich zaangażowanie, bardzo chwalili zdyscyplinowanie i gotowość do bezinteresownej pomocy. Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem organizacji od strony logistycznej tak dużej imprezy sportowej i już wyrazili chęć uczestniczenia w niej w przyszłym roku.

Wolontariusze reprezentujący Zespół Szkół Inżynierii Środowiska to: Marika Witkowska, Blanka Woźniak, Klaudia Rychert, Natalia Misiak, Emilia Grunberg, Wiktoria Seroczyńska, Iga Wróblewska, Marta Florek, Ewelina Piotrowska, Agata Pokorowska, Zuzanna Szkutkowska, Julia Bartkowska, Jakub Osiński. Opiekunem była p. Anna Nikandrow.

Uczniowie otrzymali koszulki i woreczki treningowe oraz zaświadczenia  o odbytym wolontariacie.

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie