Kontakt

87-100 Toruń ul. Batorego 43/49
tel. 56 623 13 38

sekretariat@zsis.edu.pl

Kalendarium

Niedziela, 2019-08-18

Imieniny: Bogusława, Bronisława

Stypendium Prezydenta Miasta Torunia dla Patrycji Łukiewskiej, uczennicy Naszej szkoły

20 listopada Prezydent Miasta Torunia wręczył stypendia uczniom toruńskich szkół, którzy wyróżniają się wysokimi wynikami w nauce. Wśród tegorocznych stypendystów znaleźli się laureaci i zdobywcy wysokich miejsc w konkursach, olimpiadach oraz zawodach przedmiotowych, artystycznych i sportowych.

Patrycja Łukiewska, uczennica klasy II kształcąca się na kierunku technik weterynarii, znalazła się w gronie nagrodzonych.

 

Oprócz bardzo dobrych wyników w nauce (średnia 5,11) i wzorowego zachowania, Patrycja może poszczycić się imponującymi osiągnięciami w sporcie (I miejsce w rzucie oszczepem i III miejsce w pchnięciu kulą w  IX Wojewódzkim Mityngu Lekkoatletycznym Szkół Ponadgimnazjalnych).

Warto nadmienić, że Patrycja swoją pasję do zwierząt rozwija w życiu codziennym, udzielając sie w schronisku, w akcjach wolontariatu i opiece nad zwierzętami.

Wszyscy doskonale ją znamy, bo zawsze profesjonalnie prowadzi uroczystości szkolne jako konferansjer i zaraża swoim uśmiechem i pozytywną energią na co dzień.

 

Patrycji serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie