Rekrutacja na praktyki zagraniczne dla uczniów klas 3 po gimnazjum

Rozpoczynamy rekrutację do projektu unijnego o nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000011299 w ramach akredytacji w programie Erasmus+ pod tytułem: „Zawodowe doświadczenie na europejskim rynku pracy - praktyki i jobshadowing w ZSIŚ w Toruniu”.

➡️Zaproszenie do udziału w zagranicznych praktykach zawodowych kierujemy do uczniów klas 3 po gimnazjum chcących poszerzyć swoje umiejętności praktyczne w zawodzie oraz udoskonalić zdolności językowe.

➡️Dla uczniów klasy 3Ag- kierunek architektura krajobrazu proponujemy wyjazd do Słowenii, w maju 2022 roku.

➡️Dla uczniów klas 3Bg – kierunek technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej; inżynierii środowiska i melioracji oraz 3Dg – kierunek technik weterynarii przewidywany jest pobyt w Hiszpanii w terminie kwiecień/maj 2022r.

Z uwagi na wewnętrzne przepisy państw, w których odbywać się będą praktyki, niezbędne jest pełne zaszczepienie przeciwko covid 19. ❗️❗️

➡️Warunkiem udziału w projekcie będzie przedstawienie paszportu covidowego.

➡️Zgłoszenia przyjmujemy w terminie od 31.01.2022 do 6.02.2022.

Podczas rekrutacji pod uwagę będą brane oceny z przedmiotów zawodowych, frekwencja, oceny z zachowania na 1 semestr 2021/22 oraz wyniki z testu z j.angielskiego oraz przedmiotów zawodowych.

➡️Zaproszenie kierujemy również do nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy chcieliby wyjechać na tygodniową mobilność typu job-shadowing.

➡️Zgłoszenia prosimy kierować przez dziennik elektroniczny do koordynatorki projektu p. Anny Wojdowicz.